Ainsworth Game Technology

Riccobet
5 (1)
5,0 rating
500₺ Kadar Yatırımlarınıza 50% Hoş Geldin Bonusu
Texbet
5 (1)
5,0 rating
1000₺ Kadar Yatırımlarınıza 100% Hoşgeldin Bonusu
WONclub
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu
Betadonis
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu

Ainsworth Game Technology Limited (ASX: AGI) (“Ainsworth”), merkezi Newington, Sidney, Avustralya’da bulunan Avustralya’da halka açık bir şirkettir.

Dünya çapında ofisleri bulunan küresel bir şirket olarak Ainsworth, oyun çözümlerinde mükemmellik sağlama ve Avustralya, Avrupa, Kuzey ve Latin Amerika’daki bölgelerde lider bir tedarikçi olma vizyonuna kendini adamıştır.

Şirketin Yönetim Kurulu ve yönetimi, hissedarlar için uzun vadeli değer yaratmak ve Şirketin dürüstlük konusundaki güçlü itibarını sürdürmek için iyi kurumsal yönetim ilkelerini güçlü bir şekilde destekler. Bu, Ainsworth’un faaliyet gösterdiği endüstrinin oldukça düzenlenmiş doğası göz önüne alındığında özellikle önemlidir ve yeni oyun lisanslarının güvence altına alınması ve küresel olarak 275’ten fazla mevcut lisansın korunması için gereklidir.

Tamamen entegre bir operasyonla Ainsworth, tasarımdan kuruluma, servis ve desteğe kadar tüm ürün geliştirme döngülerini kapsar. Yenilikçi oyun tasarımları ve lider teknoloji, eğlence ve oyuncu çekiciliğini sağlamak için sürekli olarak geliştirme ekiplerinin ön saflarında yer almaktadır.

Küresel pandemi, çalışanların sağlığı ve güvenliği öncelikli olmak üzere tüm Ainsworth ofislerinde uygulanan profesyonel sağlık önerileri doğrultusunda güvenlik önlemlerinin alınmasını zorunlu kılmıştır.