Ezugi Gaming

Riccobet
5 (1)
5,0 rating
500₺ Kadar Yatırımlarınıza 50% Hoş Geldin Bonusu
Texbet
5 (1)
5,0 rating
1000₺ Kadar Yatırımlarınıza 100% Hoşgeldin Bonusu
WONclub
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu
Betadonis
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu

Ezugi, bugün piyasada bulunan en özelleştirilebilir platformu sunuyor! Arayüzün her özelliği ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde kişiselleştirilebilir ve benzersiz markanızı en küçük ayrıntısına kadar temsil etmenize olanak tanır. Oyuncunun GUI’sinin tüm tasarım öğeleri yapılandırılabilir.

PC (Flash), mobil (HTML5) ve tablet (HTML5) dahil olmak üzere çoklu platform çözümümüz sayesinde tüm oyun kataloğumuz her zaman her yerde oynanabilir. Platformumuz, oyuncunun yayın deneyiminin olabildiğince sorunsuz ve sorunsuz olmasını sağlamak için tamamen optimize edilmiştir.

Küresel Dağıtım – Yerelleştirilmiş Deneyim

Ezugi, Avrupa, Asya ve Latin Amerika dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki 9 konumdaki stüdyolardan yayın yapıyor Stüdyolar, müşterilerinizin her an sınırsız erişime sahip olmalarını sağlamak için 7/24 açıktır.

Herkese açık masalarımıza ek olarak, oyuncularınızın ihtiyaçlarına uygun özel masalar da sunuyoruz ve markanız için benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Stüdyoya, oyun kartı tasarımına ve hatta bayiye kadar her şey özelleştirilebilir, kişisel bir deneyim sunmanıza, marka farkındalığını artırmanıza ve katılımı ve müşteri elde tutma oranını artırmanıza olanak tanır.