Genii Gaming Technology

Riccobet
5 (1)
5,0 rating
500₺ Kadar Yatırımlarınıza 50% Hoş Geldin Bonusu
Texbet
5 (1)
5,0 rating
1000₺ Kadar Yatırımlarınıza 100% Hoşgeldin Bonusu
WONclub
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu
Betadonis
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu

Genii (jee-nee-ahy olarak telaffuz edilir), her zaman yeniliğin ön saflarında yer almaya odaklanmış, sektörün deneyimli ve ünlü öncüleri tarafından yönetilen bağımsız bir şirkettir. Devrim niteliğinde

Yazılım çözümleri, vizyonumuz, iGaming endüstrisindeki en başarılı ve kabul gören çevrimiçi casino yazılımı markalarından biri olarak lider konumda kalmaktır.
Kendini işine adamış, tutkulu ve yüksek nitelikli profesyonellerden oluşan ekibimiz, katma değerli çözümler getirmek ve uzman Oyun Geliştirme, Operasyonel ve Müşteri İlişkileri Yönetim Sistemleri sunmak için geniş bir beceri setine sahiptir. Bu yetenekler, herhangi bir oyun operatörü için sağlam bir temel oluşturmaya katkıda bulunur ve bu nedenle, Müşterimiz için gerçekten başarılı bir operasyon oluşturmaya yardımcı olmak için kusursuz bir entegrasyona hazırız. Genii, dünyanın dört bir yanındaki geliştiricilerle, heyecan verici, ödüllendirici ve benzersiz oyun ürünlerini ve çözümlerini dünya çapındaki herhangi bir cihaz veya işletim sistemine etkili bir şekilde sunar, destekler ve başarıyla oluşturur.