GoldenRace Betting Software

Riccobet
5 (1)
5,0 rating
500₺ Kadar Yatırımlarınıza 50% Hoş Geldin Bonusu
Texbet
5 (1)
5,0 rating
1000₺ Kadar Yatırımlarınıza 100% Hoşgeldin Bonusu
WONclub
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu
Betadonis
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu

SANAL SPORDA KÜRESEL PAZAR LİDERİ
GoldenRace, ödüllü sanal spor ve bahis çözümlerinin önde gelen geliştiricisi ve sağlayıcısıdır. Şirket, sanal bir sonucu olan ilk gerçek spor kitabını sunuyor. Gerçekçi oranlara dayalı olarak, sanal sporlarımız sürekli olarak oyuncuların ilgisini çeker ve dünyanın dört bir yanındaki büyük ortaklar aracılığıyla günde 15 milyondan fazla bilet üretir.

Pazardaki perakendecilik için en güvenilir ve uygun maliyetli çözüm ve masaüstü ve mobil cihazlar için en yeni çevrimiçi platform ile operatörler, ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş çekici heyecan verici spor setimizi sunabilirler.

Kara tabanlı ve çevrimiçi operatörlere, müşterilerin 7/24 eğlenceli ve yenilikçi oyun deneyimleriyle ilgilenmesini sağlamak için tasarlanmış güvenilir çözümler sunuyoruz.

GoldenRace içerik teklifi, 20’den fazla sanal futbol ligini ve turnuvasını, çok çeşitli yarışları ve sayı oyunlarını ve Real Fighting ve 3×3 Basketball gibi diğer yenilikçi sanal sporları içerir.

Sanal futbol liginde ve önceden kaydedilmiş video sporlarında dünya lideri olan oyunlarımız, en zorlu yargı bölgelerinde lisanslanmış ve onaylanmıştır ve şu anda 50.000’den fazla mağazada ve 400’den fazla web sitesinde mevcuttur.

Şirket, tamamen özelleştirilebilir hepsi bir arada çözümü, en son teknolojiye sahip sanal spor ve oyunlarda sürükleyici deneyimi ve mükemmel uluslararası ekibi sayesinde uluslararası ölçekte büyümeye devam ediyor.

2006 yılında Malta’da kurulan GoldenRace, şu anda 300’den fazla çalışana sahiptir ve Slot geliştirme alanındaki Spinmatic ve canlı oyun sağlayıcısı HollywoodTV de dahil olmak üzere sektördeki birçok büyük markaya sahiptir.