PariPlay The Number 1 iGaming Aggregator

Riccobet
5 (1)
5,0 rating
500₺ Kadar Yatırımlarınıza 50% Hoş Geldin Bonusu
Texbet
5 (1)
5,0 rating
1000₺ Kadar Yatırımlarınıza 100% Hoşgeldin Bonusu
WONclub
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu
Betadonis
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu

PARIPLAY HAKKINDA
Pariplay, Fusion ™ toplama platformu ve Ignite Studio geliştirme programı dahil olmak üzere yenilikçi ürünlerin arkasındaki 1 numaralı toplayıcı ve içerik sağlayıcısıdır. Pariplay’in Fusion ™ toplama platformu, operatörler için bir arka ofis dönüştürme ve tutma araçları paketi ve ayrıca sektörün önde gelen oyun geliştiricilerinden binlerce oyuna erişim sağlayarak oyuncu değerini artırmaya odaklanır. Pariplay ayrıca geniş bir yenilikçi ve eğlenceli slot yelpazesiyle kendi oyun geliştirme stüdyolarına sahiptir. Şirket, ürün yelpazesi ve özel çözümler aracılığıyla müşterileri için değer oluşturmaya odaklanmaktadır.

2010 yılında kurulan ve şu anda İsveç’in Stockholm kentinde Nasdaq First North Premier Growth Market’te halka açık bir şirket olan Aspire Global’in bir parçası olan Pariplay’in Malta, Bulgaristan, Cebelitarık, İsrail ve Hindistan’da ofisleri bulunmaktadır. Pariplay; Cebelitarık Kumar Komisyonu, Malta Oyun Otoritesi, Birleşik Krallık Kumar Komisyonu, Romanya Ulusal Kumar Ofisi (ONJN) ve New Jersey DGE tarafından lisanslandırılmış ve denetlenmektedir. Tüm Pariplay oyunları ve sistemleri, en yüksek endüstri standartlarını karşılama konusunda önde gelen test laboratuvarları tarafından onaylanmıştır.

Basit ve kolay entegrasyonumuz sayesinde ortaklarımız, kendi taraflarında hiçbir ek çaba harcamadan yüzlerce en iyi ürüne ve sektördeki en iyi isme erişebilir. Platformumuz, basit, temiz bir API aracılığıyla hemen hemen her sisteme bağlanır ve işletmenize, güvenebileceğiniz eksiksiz bir platform olan teknolojik olarak gelişmiş ön ucumuzu ve birinci sınıf arka uçumuzu sunar. Araçlarımız ve widget’larımız, verimli bir şekilde başlamanıza ve çevrimiçi Oyun sektöründe hızla lider olmanıza olanak tanır.