Playson Unique Gaming Solutions

Riccobet
5 (1)
5,0 rating
500₺ Kadar Yatırımlarınıza 50% Hoş Geldin Bonusu
Texbet
5 (1)
5,0 rating
1000₺ Kadar Yatırımlarınıza 100% Hoşgeldin Bonusu
WONclub
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu
Betadonis
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu

Playson, düzenlenmiş 17’den fazla yargı alanında ve ötesinde son teknoloji yenilikçi içerik sağlayan lider bir oyun geliştiricisidir. 65’in üzerinde çok kanallı kumarhane oyunlarından oluşan portföyümüz, Malta, İtalya, İspanya, İsveç, İngiltere, Romanya ve daha pek çoğu dahil olmak üzere Avrupa tarafından düzenlenmiş tüm büyük bölgeler için test edilmiş ve onaylanmıştır ve varlığımızı dünya çapında sürekli genişletiyoruz.

Çok sayıda saygın iGaming operatörleri ve toplayıcıları için birinci sınıf bir çözüm sunuyoruz; Oyunlarımızda matematik ve mekanikle ilgilenmekten değer katan promosyon özelliklerine, promosyon danışmanlığına ve düzenli şirket içi ağ promosyonlarına, hızlı yanıt veren 24/7 teknik desteği unutmamak için. Baştan sona kaliteyi sunan kapsamlı anahtar teslimi çözümümüz ile Playson, en iddialı ve gelişmiş iGaming işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel bir şekilde yerleştirilmiştir.

En önemli varlığımız olan insanlarımız olmadan yukarıdakilerin hepsi mümkün olmazdı. Tutkumuz, bizi Playson’ın yaratıcı, çevik ve eğlenceyi seven bir yer olmaya iten şeydir ve kendini adamış profesyonellerden oluşan ekibimiz Malta, Ukrayna, İngiltere ve Yunanistan’a yayılmıştır.