Spigo Gaming

Riccobet
5 (1)
5,0 rating
500₺ Kadar Yatırımlarınıza 50% Hoş Geldin Bonusu
Texbet
5 (1)
5,0 rating
1000₺ Kadar Yatırımlarınıza 100% Hoşgeldin Bonusu
WONclub
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu
Betadonis
5 (1)
5,0 rating
250₺ Kadar Yatırımlarınıza 25% Hoşgeldin Bonusu

Yaratıcılığa ve eğlenceye doğal bir yakınlık ile bir araya getirilen, sektördeki en parlak kıvılcımlardan birkaçı ile birlikte çalıştık ve yıllar içinde, dijital olarak son derece özelleştirilebilir kumarhane oyunlarının lider B2B tedarikçisi olarak tanınmaya başladık.

Bugün, oyunlarımız hem gerçek parayla hem de eğlence için herhangi bir cihazda oynanabilir ve hem yerel hem de uluslararası artan jack potları destekler. Ücretsiz döndürmeler, ücretsiz oyunlar, bonuslar, sadakat programları ve oyun belleği sunan video slotları yaratıyoruz – tüm konu.

Gaas (Games as a Service) olarak bilinen son teknoloji entegrasyonumuz, API, arka ofis ve CMS tarafından desteklenen, dünyanın en büyük barındırma sağlayıcısı olan Rackspace’i kullanıyoruz; dünyanın en hızlı küresel ağında Seviye 3; dünyanın en büyük dağıtım ağı olan Akamai’yi kullanıyor.

Oyunları ciddiye alıyoruz.

SPIGO HAKKINDA
Spigo, Malta ve Miami’de faaliyet gösteren özel bir Danimarka şirketidir. % 100 bağımsız bir çevrimiçi kumar yazılımı sağlayıcısıyız ve yalnızca yasal düzenlemelere tabi pazarlarda faaliyet gösteriyoruz. Spigo şu anda bir MGA (Malta Oyun Otoritesi) lisansına sahiptir ve tüm yazılımlarımız, Danimarka Oyun Otoritesi tarafından belirtildiği üzere Danimarka pazarı kriterlerini karşılamaktadır.
TARIH
2006’da Danimarka’da ilk başladığımızda, 20 ülkede 16 dilde topluluk oyunları web siteleri oluşturduk. Başlangıçta yaklaşık 50 küçük ve orta ölçekli oyun geliştirdik ve ilk beş yıl boyunca 25 milyondan fazla ziyaretçiyi eğlendirdik
2012’de bir inanç sıçraması yaptık ve Spigo’yu taşınabilir cihaz oynanabilirliği, ölçeklenebilirlik ve gelir oyunlarını barındıracak şekilde tasarlanmış yeni bir oyun platformunda başlattık. Bu değişim, iş modelimizi uyumlu hale getirmeyi ve güvenilir gündelik ve sosyal oyun yazılımı geliştirmeye odaklanmak için B2C manzarasından geçişi içeriyordu.

KÜLTÜR
Adil oyuna inanıyoruz. Spigo, hem ortaklarımız hem de oyuncularımız ile şirket içinde yüksek şeffaflık kültürünü benimser. Oyun ürünlerinin her seferinde bir dönüşte fark yarattığını görmekten gurur duyan, sonuç odaklı bir kuruluşuz. Yalın, kaba, muhteşem bir oyun makinesiyiz – ekibimizi yakın ve fikirlerimizi büyük tutuyoruz. Ekibimizin her üyesi Spigo’da kilit bir oyuncu olarak kabul edilir ve biz de bundan hoşlanıyoruz.
VIZYON
Aşağıdaki değerlere özellikle odaklanarak çevrimiçi oyun endüstrisinde yeni standartlar belirlemek için sürekli olarak birlikte çalışmaya inanıyoruz: